by

Automašīna Universāls vasaras atpūtai?

Universālās automašīnas ar tā saucamo “garo” aizmuguri ir ļoti labi transportlīdzekļi ar ko pārvadāt lielas kravas, kā arī doties ceļojumos, bet vai jums kādreiz ir ienācis prātā, ka automašīnas aizmugure var tikt izmantota, kā guļamtelpa un nav nepieciešams celt telti?

Universāļi ir pietiekoši lieli, lai tajos varētu ievietot daudz un dažādas mantas, kas nepieciešamas atpūtai brīvā darbā, kā, piemēram, malku, ūdeni, ēdienu, dažādas ar sportu saistītas lietas, dvieļus un protams rezerves drēbes. Bet šīs automašīnas ir pietiekoši lielas, lai ar tām varētu arī ceļot un atpūsties bez telts. Ja aizmugurējos sēdekļus nolaiž, tad lielākajā vairumā šo automašīnu ir iespējams ievietot divvietīgo, piepūšamo, matraci un tādā veidā gulēt noslēgtā telpā un neuztraukties par lietu, vēju, vai nakts aukstumu, jo tomēr automašīnā gaiss daudz lēnāk atdzisīs nekā tas būtu teltī, pat tad, ja tā būs pārklāta ar aizsarg materiālu. No automašīnas ir iespējams viegli izkāpt un arī guļvieta sanāk augstāk no zemes, kas parasti ir patīkamāk. Ja salīdzinām šo variantu ar telti, tad no mašīnas apakšas nenāks aukstums, un no rīta, ja ir pārāk auksti, vienmēr, taču ir iespējams iedarbināt auto un pagaidīt, lai tas uzsilda guļamo telpu un tad slēgt to ārā. Mašīnā iespējams arī uzlikt mūziku un kopumā ņemot ir daudz vairāk plusi nekā mīnusi. Vienīgais mīnuss ir tas, ka visas mantas būs jāsaliek priekšējos sēdekļos un nav iespējams uzreiz sākt braukt, jo sākumā mantas ir jāsaliek aizmugurē un tikai tad var doties tālāk ceļā.

Tā, kā tuvojas vasaras sezona ar atpūtniekiem un ceļojumiem, tad šis varētu būt ļoti labs variants, kā ceļot lēti un ērti, jo pamatā, jau lielākā problēma ir tieši ar gulēšanu, jo telts celšana un telts vietas meklēšana noteikti, ka nav tik viegla, kā varētu likties. Protams ja tavam auto nav tumšie logi tad tā arī varētu būt problēma, ka no rīta būs ļoti gaišs, kā arī šāds variants der tikai pārim vai vienam cilvēkam, jo 3 cilvēki automašīnas aizmugurē noteikti nevarēs iegulties. Bet visā visumā, ja tev ir pieejams universāls, tad šo metodi noteikti izmēģini un redzēsi, cik labāk tu jutīsies kārtīgi izguļoties, nevis guļot teltī.