by

Hoteļa gultas izpēte

hoteļa gultaVienalga vai tu esi hosteļa vai viesnīcas īpašnieks vai tikai viesis, katras naktsmītnes gultas tīrība un kvalitāte ir viens no svarīgākajiem naktsmītnes rādītājiem un vispār īpašībām. Tādēļ te būs  aži padomi, kā pārbaudīt, ir izpētīt hosteļa vai hoteļa istabiņas un gultas tīrību.

Viens padoms ir līdzi savā somā vai koferī iepakot pavisam nelielu lukturīti, jo tas padarīs tavu uzdevumu daudz vieglāku.

Sāc savu nelielo izmeklēšanu ar gultas matraci, jo tajā visbiežāk mitinās blaktis. Pacel segu, palagu un arī pašu matraci uz augšu un izpēti vai zem tā nemitinās nelieli kukainīši, īpašu uzmanību pievērs gultas malām. Tad turpini savu izpēti ar gultas galvgali, šeit tev ļoti noderīgs būs iepriekš paņemtais lukturītis, paspīdini to vietā starp gultas galvgali un sienu, jo visbiežāk tas nav piestiprināts pie šīs sienas.

Nereti blaktis iemitinās arī skapī vai bagāžas plauktā, tādēļ pārbaudi arī tos, pirms novieto tajos savas drēbes un koferi.

Ja tev tomēr izdodas atrast blaktis savā hosteļa gultā vai viesnīcas numuriņā, nekavējoties ziņo viesnīcas vai hosteļa pārstāvjiem, kuri tevi visdrīzāk ievietos citā istabiņā, bet tad neaizmirsti pārbaudīt arī to, ja tev nav paveicies ar pirmo istabiņu.

Vēl viena lieta, ko tu vēlies darīt, ja katru reizi tomēr nevēlies pārbaudīt savu naktsmītni, ir tu vari izlasīt citu cilvēku atstātos komentārus un atsauksmes par konkrēto naktsmītni. Blaktis parasti ir tā lieta, kuru cilvēki noteikti pieminēs savās atsauksmēs, ja būs ar tādām saskārušies, tādēļ noteikti palasi informāciju par savu nākamo naktsmītni.

Bet, ja tev tomēr liekas, ka kaut kas ar tevis izvēlēto naktsmītni nav kārtībā, noteikti paziņo par to hosteļa vai hoteļa atbildīgajam personālām, jo viņi strādā, lai izpatiktu saviem viesiem.