by

veidi, kā izvairīties no palikšanas sliktā hostelī

slikts hostelisHosteļi ir dažādi – citi ir labāki un citi sliktāki, tāpēc ir svarīgi zināt dažus veidus kā izvairīties no sliktākajiem hosteļiem un izvēlēties pēc iespējas labāko hosteli, kurā palikt, lai šī hosteļu pieredze būtu laba un patīkama tev.

  1. Pirmais padoms būtu pārbaudīt, vai šim hostelim ir kopējā istaba. Šīs kopējās istabas atvieglo komunikāciju un iepazīšanos ar citiem ceļotājiem, kas ir viens no svarīgākajiem iemesliem, kādēļ daudzi vispār apmetās hostelī.

  2. Vienmēr novērtē arī vietu, kur hostelis atrodas – vislabāk ir izvēlēties hosteli, kurš nav pārāk tālu no pilsētas centra, kur notiek visi pasākumi, bet tajā pašā laikā hosteļa tuvumā ir arī publiskais transports, ar kuru var viegli un ātri nokļūt līdz šim pilsētas centram.

  3. Viens no šķietami pašsaprotamākajiem kritērijiem ir hosteļa tīrība – hostelim vajadzētu ne tikai būt tīram no ārpuses, bet arī tā tualetēm un vannasistabām jābūt tīrām, lai hotelī ir komfortabla un sanitāra palikšana. Šo kritēriju viegli var pārbaudīt palasot atsauksmes par konkrēto hosteli, kas lielā vairu ir pieejamas internetā.

  4. Vēl viena laba hosteļa iezīme ir organizētas kopējās aktivitātes, kas ļauj ne tikai iepazīt citus ceļotājus, bet saliedēties un tiešām kļūt par draugiem.

  5. Mūsdienās tiešām laba hosteļa pazīme ir pieejams bezvadu internets, jo ja tāda iespēja ir pieejama, tad tu vari vienkārši sazināties ar savu ģimeni vai draugiem, kā arī iespējams vieglāk izplānot tālāko ceļojumu vai vienkārši uzmeklēt tuvākās apskates vietas.

  6. Vēl viena lieta, ko tu vari definēt kā laba hosteļa pazīmi ir labas brokastis normālā laikā, lai tu ne tikai paspēj piecelties un paēst šīs brokastis, bet arī tiešām uzņemt normālu pārtiku kā arī iespējams pat paņemt līdzi kādu uzkodu atlikušajai dienai.

  7. Tev pašam būs pozitīvāk palikt tajos hosteļos, kur izrakstīšanās laiks ir pagarināts līdz 11 no rīta, lai tev nav obligāti jāceļas agri, lai sakārtotu mantas un paspētu lēnām pārdomāt savu tālāko maršrutu.

  8. Un pēdējais kritērijs būtu vai hostelī ir pieejami skapīši par brīvu, kur droši vari noglabāt savas mantas, jo ja šie skapīši ir jāīrē par papildus samaksu, tad, iespējams, ir vērts pameklēt citu hosteli.