by

Zemūdens hotelis

Mūsdienās praktiski nekas vairs nav neiespējams, un to var attiecināt arī uz vietā, kur cilvēki būvē dažādus hoteļus un viesnīcas. Viena no pārsteidzošākajām un reizē arī burvīgākajām un interesantākajām šādām vietā ir zem ūdens. Šādi zemūdens hoteļi ir kļuvuši par eksotisku un aizraujošu nakšņošanas vietu, kas ļauj izbaudīt okeānu burvību pilnā apmērā.

Pampa Isand zemudes hotelisPirmais zemūdens hotelis Āfrikā atrodas Zanzibarā, Pemba salā un tā nosaukums ir Manta kūrorts. Šajā viesnīcā papildus viesnīcas istabiņai, kura atrodas pilnībā zem ūdens un kurā tu vari izbaudīt zemūdens burvību, tu komplektā iegūsti gandrīz vai savu trīsstāvīgu salu, kur tu vari sauļoties virs ūdens uz šīs viesnīcas klāja, ēst pusdienas uz ūdens klāja, bet gulēt jūras dzelmē – zemūdens guļamistabā. Šis viesnīcas numuriņš sniedzas 13 pēdu jeb gandrīz 4 metru dziļumā zem ūdens, kur tu vari ieraudzīt dažādas brīnišķīgas retu un apdraudētu sugu zivis.

zviedrijas zemudens hotelisArī Zviedrijā Vesteras pilsētā atrodas viesnīca, kurā ir iespējams izbudīt zemūdens pieredzi. Tās nosaukums ir Utter Inn, un virs ūdens atrodas tikai neliela tās daļa, kas izskatās pēc nelielas mājiņas, kura ir uzcelta uz ūdens. Šī viesnīca patiesībā ir gandrīz kā mākslas projekts, jo tās dizainers ir mākslinieks Mikeil Genbergs. Ieejot pa šīs mazās mājiņas virs ūdens durvīm tev ir iespēja nonākt līdz pat 10 pēdu jeb 3 metru dziļumā zem ūdens, kur piedāvājumā ir viss nepieciešamais – gultas, galds, vannasistaba un pat neliela pārgājienu krāsniņa. Lai gan šī viennīca varbūt nav no tām smalkākajām, tajā jo projām ir iespējams izbaudīt brīnišķīgo zemūdens pieredzi.

ASV kerlando zemudens hotelisArī Amerikas Savienotajās Valstīs ir iespējams izbaudīt zemūdens nakšņošanas pieredzi. Kāda 70. gadu izpētes laboratorija KeiLargo pilsētā Floridā ir pārvērsta par Džulzas Zemūdens mājiņu – zemūdens viesnīcu ar divu guļamistabu numuriņu 30 pēdas jeb 9 m zem ūdens. Nakšņo0jot šajā viesnīcā tev būs iespēja ieraudzīt dažādas eksotiskas zivis, kā arī izbaudīt maksā iekļauto picu zem ūdens, diezgan eklektiski, bet noteikti ļoti aizraujoši. Lai nokļūtu līdz zemūdens numuriņam nepieredzējušiem nirējiem ir jāiziet 3 stundu ātrā apmācība niršanā un rad viņi var doties uz savu numuriņu un izbaudīt zemūdens dzīvi, tāpat kā to ir darījies Aerosmith solists Stīvs Tailers.

fidži zemudens hotelisArī Fidžī uz Katadingas salas ir iespējams izbaudīt zemūdens dzīvošanu hotelī, kurš ir nosaukts paša Jūras dieva vārdā, – Poseidona Zemūdens kūrortā. Šī viesnīca, atšķirībā no iepriekš minētajām ir piecu zvaigžņu viesnīca, kurā ir veselas 22 viesu istabiņas, zemūdens restorāns, bārs, bibliotēka, konferenču zāle, SPA un pat kapela, kurā viesi var salaulāties. Tā kā šī viesnīca atrodas 40 pēdu jeb 12 metru dziļumā zem ūdens, tad vienīgais veids, kā tajā nokļūt ir ar 16 personu lielu zemūdeni, kuru viesi pat var iemācīties stūrēt par attiecīgu samaksu. Tā kā šī ekskluzīvā viesnīca atrodas Fidži, tad nakšņojot tajā viesi var izbaudīt brīnumainus skatus ar tropu zemūdens pasauli – ieraudzīt dažādu sugu eksotiskas zivis, zilo vali, delfīnus un krāsainās klaunzivis.

zemudens hotels dubajaTaču visekskluzīvākā un skaistākā zemūdens viesnīca ir meklējama Apvienotajos Arābu Emerātos Dubajā un tās nosaukums atbilst paša hoteļa grandiozajam izskatam – Hydropolis. Šī viesnīca atrodas apbrīnojamu 65 pēdu jeb gandrīz 20 metru dziļumā zem ūdens.  Tās daļā virs ūdens atrodas tādas ekstras kā pētījumu laboratorija, plastiskās ķirurģijas klīnika, konferenču telpas, restorāns un pat teātris. Bet viesnīcas zemūdens daļā ir 220 ekskluzīvi viesu numuriņi, kuru ārējos vienu vietā ir biezs stikls, kas ļauj viesiem nepārtraukti vērot zemūdens dzīvi. Un papildus šiem numuriņiem zem ūdens ir iespējams izbaudīt arī spā un apmeklēt kinoteātri, balles zāli un vāru. Šī Dubajas zemūdens viesnīca ir milzīgs bet brīnumains projekts, kuru apmeklējums ir vienkārši maģisks.